Otelimiz Hakkında

Genel Uyarı ve Önemli Bilgiler

Tesis odalarına giriş saati 14:00 ile başlar, odalardan çıkış saati ise en geç 12:00'dir.
Evcil hayvan kabul edilmemektedir. Taze sıkılmış meyve suları, Türk kahvesi ve import içecekler ücretlidir.
Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına ağlıdır.
Mahmutlar merkezine 2 Km mesafede bulunan tesis Alanya Gazipaşa Havalimanı'na 30 Km uzaklıktadır.

Yeme - İçme
Her Şey Dahil :

Sabah, Öğle ve akşam açık büfe yemekler ücretsiz. Tesis'in belirlediği konsept dahilinde ki bazı yerli alkollü ve alkolsüz içecekler saat 10.00 - 22.00 arası ücretsiz sunulmaktadır. Belirtilen hizmetler dışındaki tüm ekstra hizmetler ücretlidir.

Tesislerde verilen Her Şey Dahil konaklamalar, akşam yemeği ile başlar, konaklanan gece sayısı kadar akşam yemeğini içerir ve çıkış günü sabah kahvaltısı ile son bulur.

08:00 - 10:00 : Kahvaltısı
12:30 - 14:00 : Öğle Yemeği
18:30 - 21:00 : Akşam Yemeği

Yarım Pansiyon :

Sabah ve akşam açık büfe yemekler ücretsizdir. Bunun dışında alınan tüm yiyecek ve içecekler ücretlidir.

Tesislerde verilen Yarım Pansiyon konaklamalar; akşam yemeği ile başlayıp, konaklanan gece sayısı kadar akşam yemeğini içerir ve çıkış 
günü sabah kahvaltısı ile son bulur.

Otel Açıklaması
Alanya’da keyifli bir tatil için MİLANO BEACH FAMİLY HOTEL’ sizi bekliyor.  Rahat ve kaliteli hizmet seçenekleri ile misafirlerini konuk eden MİLANO BEACH FAMİLY HOTEL’de hayal ettiğiniz tatili yaşayın.

Kendinizi evinizin konforunda hissedeceğiniz, her zaman keyifli bir tatil sunacak olan MİLANO BEACH FAMİLY HOTEL, Alanya otogara 16 km, Alanya Devlet Hastanesi 11 km, Antalya Havalimanı 137 km, Alanya Kalesi 15 km, Alanya Kültür Merkezine 13 km ve Antalya’ya 146 km uzaklıktadır.

Yarım pansiyon ve her şey dahil hizmet seçeneği ile sizi konuk edecek olan MİLANO BEACH FAMİLY HOTEL’de şimdiden iyi tatiller.